Drodzy Rodzice!

Pragniemy gorąco i serdecznie podziękować Wam za Wasz trud, pracę i serce włożone w zorganizowanie i przeprowadzenie Kiermaszu Świątecznego na rzecz naszego Przedszkola.
Szczególne podziękowania składamy osobom, które przejęły ster we własne ręce, a byli to:

* Anna i Henryk Dryniak - organizator Kiermaszu,
* Elżbieta Rodzeń - organizator Kiermaszu,
* Anna Jodłowska - Aniołki podbiły nasze serca,
* Monika Tatarzyn - choinki po prostu okazały się dziełem sztuki
* Sylwia Sikora - dziękujemy za wsparcie techniczne,
* Patrycja Górska - dział techniczny;

Wszystkim Rodzicom pięknie się kłaniamy i jeszcze raz serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać!
Dyrekcja oraz pracownicy Przedszkola "Małe Betlejem".

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że w dniu jutrzejszym, w kościele parafialnym pw. Miłosierdzia Bożego w Przemyślu, odbędzie sie świąteczny kiermasz. Rodzice naszych Przedszkolaków sprzedawać będą pięknie wykonane ozdoby świąteczne, choineczki z szyszek, uśmiechnięte aniołki i wiele innych niespodzianek. Dochód przeznaczony będzie na potrzeby przedszkola. Serdecznie zapraszamy! Radosnego oczekiwania!

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami grup w celu przekazania wyników obserwacji pedagogicznej dziecka w następującym terminie:
1) Grupa Starsza - środa tj. 07 listopada 2018 r. w godz. 14.30-16:00.
2) Grupa Młodsza - czwartek tj. 08 listopada 2018 r. w godz. 14.30-16:00.

Prosimy o obecność.

Październik okazał sie miesiącem pełnym wydarzeń. Najpierw poznawalismy owoce i warzywa, które Złota Pani Jesień przyniosła nam w koszu. Przygotowywalismy sałatki owocowe i warzywne - nasze Mamy nie mogły uwierzyć, że mają takie zdolne dzieci.

Czytaj więcej...