22 stycznia w budynku II LO w Przemyślu miało miejsce niezwykłe wydarzenie - dzieci z naszego Przedszkola wystawiły jasełka, dedykowane wszystkim Babciom i Dziadziom z okazji Ich Święta.

Uroczystość była przepiękna. Mali Aktorzy odświętnie ubrani, dostojni, nieporuszeni, celebrując ten niezwykły czas, przedstawili z ogromnym zaangażowaniem historię narodzin Pana Jezusa. Następnie złożyli życzenia, wyśpiewali z głębi serca piosenkę o Super Babci, Super Dziadziu i zaprosili Ich wspólnego tańca.

Emocje były niezwykłe, a serce rosło z dumy, kiedy Przedszkolaki dały taki popis swoich umiejętności - niejedna Babcia, a także i Mama, ukradkiem ocierała łzy wzruszenia. Czas, jaki poświeciliśmy na próby - mozolne ćwiczenia wierszyków, tańców, piosenek, zwłaszcza Kolędy " Cicha noc", która została wyśpiewana w trzech językach: polskim, łacińskim i angielskim - zaowocował profesjonalną inscenizacją, która nagrodzona została gromkimi brawami.