Nowy Rok rozpoczelismy bardzo hucznie - świetowalismy Trzecie urodziny Kuby z grupy Maluszków. Było wesoło i radośnie, a świąteczna atmosfera trwała jeszcze długo - nawet wizyta duszpastreska nie zakończyła nastroju bożonarodzeniowego.

Styczeń obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Eksperymentowaliśmy - badalismy właściwości śniegu, lodu, wody; mieszalismy kolory, malowaliśmy zimowe krajobrazy, wyklejaliśmy, tworzylismy szorstkie litery i cyfry. Poznawaliśmy kolejne pory roku, nazwy miesięcy i dni tygodnia, rozwiązywaliśmy rebusy.

Przygotowaliśmy jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadzia, które były naszym głębokim wyrazem wdzięczności za dobro, którego doświadczamy.

A kiedy zima sypnęła śniegiem, nie zabrakło nas na zimowych spacerach - tańcowaliśmy wokół Pana Bałwana i wesoło harcowaliśmy na śniegu. Hu, hu, ha - nasza Zima nie jest zła!