logo 200

5a

5

domek   mapa    

dziewczynka

5b

Sw JS Pelaczar 180

Kiedy Pani Renia ogłosiła podczas śniadania, że wybieramy się dziś w tajemniczą podróż dookoła Przemyśla, dzieci podejrzliwe spojrzały po sobie, a słysząc, że wyruszamy jak tylko kanapeczki znikną w żołądkach, ochoczo zabrały się za jedzenie.

Z uśmiechem na twarzy, z niespokojnym duchem w sercu ruszyliśmy przed siebie. Słonko oświecało nasze radosne twarze, ptaszki zachęcały śpiewem, a przebiśniegi, wyłaniające się z mijanych ogrodów, wesoło kiwały śnieżnymi dzwoneczkami.
Mijaliśmy kolejne ulice, przemaszerowaliśmy przez most i pokonaliśmy wielkie schody, aż w końcu doszliśmy do celu naszej wędrówki - Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Czekała tam na nas sympatyczna Pani Gosia, która oprowadziła nas po królestwie książek i zdradziła, na których regałach znajdują się ulubione pozycje dla dzieci. 
Na koniec czekała na nas niespodzianka - krokodyl z chorym ząbkiem, wesoła pszczółka, która pilnowała swojego miodu, króliczek, któremu dzieci podkradały marchewki oraz wiele innych ciekawych gier.

Drodzy Rodzice!
Warto odwiedzić Przemyską Bibliotekę Publiczną im. Ignacego Krasickiego, bowiem czeka tam na Was tyle atrakcji, że na pewno szybko nie wyjdziecie.

 

Fotorelacja

Dane kontaktowe

dane kontaktowe blok
Przedszkole Niepubliczne
" Małe Betlejem" Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
37-700 Przemyśl
ul. gen. Wł. Sikorskiego 9 A
tel. 16 679 90 65
       667 657 364

Statystyka

Odsłon artykułów:
516526