logo 200

5a

5

domek   mapa    

dziewczynka

5b

Sw JS Pelaczar 180

Bale, bale w karnawale! A jak bale, to musi być...wizyta w salonie fryzjerskim! Nasze Przedszkolaki z ogromną niecierpliwością czekały na ten dzień. Stawiły się niemal wszystkie, co w ostatnich dniach bywało rzadkością. Spakowały dobry humor, ciepło się ubrały i podążyły do "fryzjera" niemal ze śpiewem na ustach. Temat, jak sie okazało po drodze, nie jest dzieciom obcy, bowiem same niejednokrotnie już gościły na fotelu fryzjerskim. Jednak Studio Fryzur, które otworzyło nam swoje podwoje, zaskoczyło wszystkich. Dzieci były OCZAROWANE!

 

Przez krótką chwilę panowała cisza. Rozglądały się zafascynowane wystrojem wnętrza, ogromnymi lustrami, oknami, nęcącymi wzrok fotelami czy stolikami, na których stały tajemnicze kubeczki, buteleczki oraz bibelociki. Pani Karolina, właścicielka Studia Fryzur, która chetnie zgodziła się nas ugościć, podbiła serca wszystkich przedszkolaków - uśmiechnięta oprowadzała dzieci po swoim Królestwie, objaśniała znaczenie pracy fryzjera, tłumaczyła, jak ważna jest odpowiednia higiena i troska o nasze głowy. Zaprezentowała magiczny fotel do mycia głowy, który ma tajemniczą moc - przyjemnie kołysze tych, którzy mogliby czuć tu się niepewnie. Kiedy jednak zaproponowała naszym pięknym dziewczynkom wykonanie fryzury karnawałowej w zwiążku z jutrzejszym balem, wybuchła euforia! Czy Maluszek, czy Starszak, wszystkie były tak podekscytowane, że nie opuszczały stanowisk fryzjerskich, stojąc dookoła Pani Karoliny i dwóch pozostałych Pań i czekając na swoją kolejkę. A jak spokojnie, grzecznie i dostojnie, nie wiercąc się, siedziały w fotelach pozwalając się rozczesywać i zaplatać cudne warkoczyki. Dziwnym trafem żadna nie wspomniała nawet, że bolą ją nogi, chociaż jeszcze chwilę wcześniej, kiedy zdążaliśmy do celu naszej wyprawy, można było słyszeć takie glosy. Coż... Próżność kobieca nie zna wieku:). Efekty pracy wszystkich Pań były niezwykłe - nie wiem, kto był bardziej zaskoczony: czy dziewczynki, że takie cuda można wyczarować na głowie, czy Mamusie, że Ich piękne córki pozwoliły sobie na wykonanie takcih fryzur. A chłopcy... Ktoś zapyta - nie zanudzili się? Otóż, proszę Państwa... Posadzka w salonie była, krótko mówiąc, najepszą, jaką widzieli. Jak lodowisko! Aż żal było odchodzić! Musieliśmy w końcu opuścić ten niezywkły kącik urody, bowiem zaczęły przybywać prawdziwe klientki, które oczekiwały na swoją wizytę pewnie z taką samą niecierpliwością jak nasze dzieci. Zaskoczeniem jedynie był fakt, że w drodze powrotnej nikt nie narzekał, że tak daleko, że nogi bolą - nasze Przedszkolaki szły zamyślone i szczęśliwe.

Pani Karolino - jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!! A Państwu polecamy najlepszy salon fryzjerski w mieście - Studio Fryzur. 

Fotorelacja

Dane kontaktowe

dane kontaktowe blok
Przedszkole Niepubliczne
" Małe Betlejem" Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
37-700 Przemyśl
ul. gen. Wł. Sikorskiego 9 A
tel. 16 679 90 65
       667 657 364

Statystyka

Odsłon artykułów:
516537