Luty minął niepostrzeżenie - jeszcze dobrze się nie zaczął, a już witaliśmy marzec.

Zrealizowaliśmy wiele ciekawych pomysłów, chociaż nie była to łatwa sytuacja, jako że zaatakowała nas ospa z grypą i czasem było nas w przedszkolu naprawdę mało.  Ci jednak, których nie zmogły choroby, mieli wiele siły i entuzjazmu do odkrywania świata.

Odwiedziliśy Przemyską Bibliotekę Publiczną i zaprzyjaźniliśmy się tam z Panią Gosią oraz ciekawymi pozycjami przeznaczonymi dla nas - najmłodszych czytelników.

Z okazji Tygodnia Bajek poznaliśmy wiele nowych baśni, a co więcej, sami robiliśmy pacynki i bawiliśmy się w teatrzyk. Odwiedziły nas również trzy Mamusie - Gabrysi, Oli i Madzi, które czytały nam piękne historie, a potem wesoło z nami spędzały czas.

Jako przyszli wspaniali konstruktorzy NASA budowaliśmy niezwykłe, mające niesamowite zdolności roboty, dbając również o swój rozwój motoryki dużej, jak i małej - wylepialiśmy ukochanego kota, przygotowywaliśmy swoje ulubione ozdoby karnawałowe, ćwiczylismy koncentrację i spostrzegawczość, pokonując tor przeszkód przygotowany przez Pana Piotra.