logo 200

5a

5

domek   mapa    

dziewczynka

5b

Sw JS Pelaczar 180

Luty minął niepostrzeżenie - jeszcze dobrze się nie zaczął, a już witaliśmy marzec.

Zrealizowaliśmy wiele ciekawych pomysłów, chociaż nie była to łatwa sytuacja, jako że zaatakowała nas ospa z grypą i czasem było nas w przedszkolu naprawdę mało.  Ci jednak, których nie zmogły choroby, mieli wiele siły i entuzjazmu do odkrywania świata.

Odwiedziliśy Przemyską Bibliotekę Publiczną i zaprzyjaźniliśmy się tam z Panią Gosią oraz ciekawymi pozycjami przeznaczonymi dla nas - najmłodszych czytelników.

Z okazji Tygodnia Bajek poznaliśmy wiele nowych baśni, a co więcej, sami robiliśmy pacynki i bawiliśmy się w teatrzyk. Odwiedziły nas również trzy Mamusie - Gabrysi, Oli i Madzi, które czytały nam piękne historie, a potem wesoło z nami spędzały czas.

Jako przyszli wspaniali konstruktorzy NASA budowaliśmy niezwykłe, mające niesamowite zdolności roboty, dbając również o swój rozwój motoryki dużej, jak i małej - wylepialiśmy ukochanego kota, przygotowywaliśmy swoje ulubione ozdoby karnawałowe, ćwiczylismy koncentrację i spostrzegawczość, pokonując tor przeszkód przygotowany przez Pana Piotra.

Ostatnie dni upłynęły nam na karnawałowych szaleństwach - piekliśmy ciasteczka, dekorowaliśmy salę, a w końcu uczestniczyliśmy w pięknym balu, który na długo zostanie nam w pamięci. 

Fotorelacja.

Dane kontaktowe

dane kontaktowe blok
Przedszkole Niepubliczne
" Małe Betlejem" Stowarzyszenia Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
37-700 Przemyśl
ul. gen. Wł. Sikorskiego 9 A
tel. 16 679 90 65
       667 657 364

Statystyka

Odsłon artykułów:
516520