Naszej wyprawie do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego towarzyszyły wyśmienite humory. Wszyscy byli ciekawi, jak wygląda ta niesamowita szkoła, o której Pani Renata tyle opowiadała.

Okazało się, że takich ciekawych Przedszkolaków było więcej, bowiem inscenizacja, na którą zostaliśmy zaproszeni, adresowana była właśnie do dzieci przedszkolnych. Aktorzy zaprezentowali wysoki poziom przygotowania, z zapałem śpiewali i odgrywali powierzone im role.
Pojawiły się kwiaty wiosenne, ptaki, jak i sama Pani Wiosna - piękna, barwna i wesoła.
Kiedy teatrzyk dobiegł końca, jedna z pań nauczycielek oprowadziła nas po szkole - weszliśmy do I klasy, świetlicy, biblioteki, poznaliśmy ulubione miejsce uczniów - sklepik.

Wycieczka była pasjonująca, jednak zarówno Maluszki, jak i Starszaki zdecydowanie ruszyły do wyjścia. Droga powrotna przebiegała w radosnej atmosferze - znaleźliśmy dużo wiosennych ptaków i kwiatów, a słoneczko ogrzewało nam roześmiane twarze.