Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Kochane Dzieci!
Drodzy Rodzice!

Pragniemy serdecznie podziękować Wszystkim Dzieciom i Rodzicom za wzięcie udziału w konkursie zorganizowanym przez nasze przedszkole.
Kukiełka "Pani Wiosny" nie była zadaniem łatwym, wymagała czasu i pracy, dlatego tym bardziej cenimy Wasze wspólne, pięknie wykonane pacynki.

Każda praca zasługuje na najwyższe uznanie, dlatego też I miejsce otrzymują wszystkie dzieci, których prace możecie Państwo podziwiać na poniższych fotografiach /pacynki nieobecnych dzieci: Gabrysi, Kajetana i Milenki prezentują: Kamilka, Cyprianek, Kubuś/.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 maja 2019 r. podczas uroczystości z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja.

Gratulujemy!

Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola " Małe Betlejem".