Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

24 czerwca spotkaliśmy się w sali prafialnej przy kościele pw. Bożego Miłosierdzia, gdzie uroczyście rozpoczęliśmy wakacje. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, po którym nastąpiło wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola i grupy przedszkolnej wraz z dyplomikami z religii i języka angielskiego.

Każdy przedszkolak otrzymał również niewielki upominek, który wręczali przedstawiciele z Rady Rodziców.
Podziękowania złożono równiez Pani Dyrektor - Bernadetcie Osięga oraz całej kadrze wychowawczej.

Nie można zapomnieć również, że za sukcesami przedszkolnymi stoją najważniejsze osoby - Rodzice, których wkład w funkcjonowanie naszej placówki jest ogromny. Podziękowania należą sie Wszystkim, w sposób szczególny jednak wyróżnieni zostali:

* Jacek Bajda,
* Anna i Henryk Dryniakowie,
* Anna Jodłowska,
* Anna Kowalczuk,
* Joanna i Piotr Łokieć,
* Tomasz Prochaska,
* Elżbieta i Tomasz Rodzeń,
* Ewa Szypuła,
* Monika Tatarzyn,
* Patrycja i Piotr Tkaczyk,
* Wioletta i Mateusz Żukrowscy.

Rok pracy przedszkolnej minął niepostrzeżenie.
Z jednej strony dzieci cieszyły się, że już nadchodzą wakacje, bo w końcu czeka morze, lasy, góry, babcie, ciocie, a z drugiej strony pojawiał się w Ich oczach cień smutku. Oto bowiem rozstajemy się na dwa miesiace, po których niestety nie spotkamy się w takim samym gronie: nie będzie Jakuba, Antosia, czy w końcu Michała, który nowy rok szkolny 2019/2020 powita już w progach SP nr 4 jako pierwszoklasista.

"...Niech lalka nie płacze,
niech nie rozpacza miś,
bo w życiu tak trzeba,
do przodu dalej iść..."

Kochane Dzieci!
Drodzy Rodzice!

Dziękując za cały rok pracy, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia Pięknych, Rodzinnych Wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń, spotkań i przeżyć.
Niech ten czas będzie dla Was przystanią pogłębiania rodzinnych więzi, kształtowania wzajemnych uczuć, oceanem emocji.
Błogosławieństwa Bożego! Wszystkiego dobrego:)

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja i Pracownicy
Przedszkola Niepublicznego "Małe Betlejem"
w Przemyślu.