Dziecko można do nas zapisać przez cały rok szkolny. Przyjmujemy maluchy od 2,5 do 6 roku życia.

Nasz adres: Przemyśl, ul. gen. Wł. Sikorskiego 9a, tel. 16 679 90 65.

Czas pracy przedszkola: poniedziałek-piątek w godz 7:00-15:00. Czas pracy uzależniony jest od potrzeb rodziców naszych dzieci.

Okolica, w której znajduje się placówka jest cicha i spokojna, pozbawiona hałasu i smogu spalin samochodowych, wokół znajduje się dużo zieleni. Tuż obok przedszkola jest wygodny parking.

Realizujemy 5-cio godzinny program nauczania opracowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Pozostałe 3 godziny wykorzystujemy na pracę świetlicową.

Wszystkie dzieci objęte są dodatkowymi bezpłatnymi zajęciami: lekcjami języka angielskiego, religii, rytmiki i opieką psychologa.

Przedszkole wyposażone jest w niezbędny sprzęt i pomoce naukowe potrzebne do realizacji programu nauczania, jak między innymi: komputery, telewizory, odtwarzacze video, ksero.

W każdej z sal jest zestaw atrakcyjnych zabawek.

Przedszkole posiada ogrodzony plac zabaw.