ikona domek Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a    ikona telefon Sekretariat: 579 470 870

ikona telefon facebook/male.betlejem

Wrzesień w grupie 3-4 latków

Opublikowane: 04 października 2022

Wrzesień to wyjątkowy miesiąc dla każdego przedszkolaka. Po wakacjach każde dziecko z ciekawością przekroczyło próg naszego przedszkola. Ci którzy przybyli do nas po raz pierwszy bardzo szybko dowiedzieli się, że u nas jest jak w drugim domu. Jest mnóstwo zabawek, miłe Panie służące pomocą
i bardzo bardzo dużo zabawy, śpiewu i oczywiście nauki. Minione tygodnie były obfite w bardzo ciekawe wydarzenia, m.in. Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka oraz Dzień Chłopaka. Świętowaliśmy również wspólnie 5 urodziny naszego Tymusia. Nie brakowało spacerów, dzięki którym poznawaliśmy okolice naszego przedszkola. Mimo niesprzyjającej jesiennej pogody odwiedziliśmy Jednostkę Wojskową,
gdzie mieliśmy okazję obejrzeć wiele ciekawych sprzętów i pojazdów.
25 września braliśmy udział w uroczystej mszy świętej, rozpoczynającą nowy rok szkolny.
Uświetniliśmy liturgię śpiewem oraz czytaniami. Prosiliśmy Jezusa i Matkę Bożą o błogosławieństwa na przyszłe miesiące nauki i zabawy.

Powrót

© 2022 malebetlejem.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM