ikona domek Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a    ikona telefon Sekretariat: 579 470 870

ikona telefon facebook/male.betlejem

Październik w grupie Maluszków.

Opublikowane: 31 października 2022

Październik w naszym przedszkolu obfitował w liczne wydarzenia, które na długo zostaną w naszej pamięci. Niewątpliwie jednym z najbardziej wyjątkowych było Pasowanie na Przedszkolaka i Starszaka, które nasze przedszkolaki uczciły pięknym występem. Niezmiernie miło było nam gościć Panią Dyrektorkę również na kolejnym wystąpieniu-tym razem z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nasze dzieci śpiewem i wierszami podziękowały tym, którzy na co dzień czuwają nad ich wychowaniem i edukacją. W październiku nie brakowało wesołych przedszkolnych wydarzeń takich jak świętowanie urodzin Frania oraz Damianka, a także przedszkolnych obchodów Dnia Chłopaka oraz Dnia Dziewczyny. Byliśmy również na wycieczce w Sadzie u Pana Szeligi, z której wróciliśmy z rękami pełnymi owoców oraz zdrowych soków. W przedszkolu stworzyliśmy nasz własny ogródek, w którym zasadziliśmy pietruszkę, marchewkę oraz fasolkę. Październik to niezwykły czas poświęcony Maryi. Poprzez uczęszczanie i odmawianie różańca łączyliśmy się duchowo z Matką Bożą, prosząc ją o potrzebne nam łaski.

Powrót

© 2022 malebetlejem.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM