ikona domek Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a    ikona telefon Sekretariat: 579 470 870

ikona telefon facebook/male.betlejem

Grudzień u Maluszków

Opublikowane: 31 grudnia 2022

„Mikołaju mikołaju cały rok czekamy, za zabawki i słodycze, Tobie tez coś damy…” Grudzień w grupie młodszej wypełniony był wieloma radosnymi wydarzeniami. Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały na wizytę Św. Mikołaja, który obdarował nas niezwykłymi prezentami. W podziękowaniu Przedszkolaki nagrodziły Mikołaja piosenkami i wierszykami. 8 grudnia wzięliśmy udział w Mszy św. z okazji uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP w kaplicy Przedszkola Mały Nazaret. Cały grudzień realizowaliśmy zadania z naszego przedszkolnego kalendarza adwentowego. Pośród wielu ciekawych zadań było między innymi wykonanie wieńców adwentowych, pieczenie pierników, wykonywanie ozdób na choinkę, tworzenie prac plastycznych, nauka i śpiewanie pieśni adwentowych oraz kolęd. Kolejnym ciekawym dla dzieci doświadczeniem związanym z wyczekiwaniem na Boże Narodzenie było wspólne ubieranie choinki. 21 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta wigilia dla Przedszkolaków odraz pracowników naszego przedszkola, podczas której dzieliliśmy się opłatkiem i śpiewaliśmy kolędy. Przed świętami dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy oraz wzięły udział w zimowej sesji zdjęciowej. Wspólnie z grupą Starszaków byliśmy na wielu zimowych spacerach oraz zamontowaliśmy karmnik, do którego nasypaliśmy ziarno i zawiesiliśmy za oknem naszej sali.

Powrót

© 2022 malebetlejem.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM