„Szpakowe opowieści”- wyjście do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych 20.02.2023 r.

Opublikowane: 21 lutego 2023

20.02.2023 mieliśmy okazję udać się  do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu aby wysłuchać bajki muzycznej pt. „Szpakowe opowieści”. Niezwykłe widowisko w wykonaniu młodych zdolnych uczniów szkoły muzycznej wprowadziło nas w świat dźwięków, dostarczając niezapomnianych wrażeń. Nasze przedszkolaki mogły na żywo zobaczyć i posłuchać brzmienia takich instrumentów jak puzon, klawesyn, akordeon czy skrzypce. Zarówno Starszaki jak i Maluszki z wielkim zainteresowaniem i skupieniem oglądały bajkę, więc z niecierpliwością czekamy na kolejne podobne wydarzenia.