ikona domek Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a    ikona telefon Sekretariat: 579 470 870

ikona telefon facebook/male.betlejem

Maj u Maluszków

Opublikowane: 31 maja 2023

Maj minął nam bardzo wesoło i pracowicie. Uczyliśmy się pilnie nowych angielskich słówek z Panią Agatką, a Pani Kasia pomagała nam w doskonaleniu czytania. Wraz z Panem Piotrem gimnastykowaliśmy się aby zachować nasze ciało w zdrowiu, a Pani Ania oraz Pani Monika nauczyły nas wielu piosenek i tańców. W maju świętowaliśmy urodziny naszego kolegi Karolka. W tym miesiącu bardzo dużo rozmawialiśmy na temat naszego kraju, tłumaczyliśmy czym jest patriotyzm oraz jak my Maluszki możemy kochać nasz kraj. Poznaliśmy symbole Polski, godło, flagę oraz hymn, a naszą wiedzę i szacunek do ojczyzny pięknie pokazaliśmy na przedstawieniu jakie wykonaliśmy z  okazji Święta Konstytucji 3 Maja, które wystawiliśmy w Auli Zespołu Szkół Salezjańskich. Nasz kolega Karol wziął udział w Przedszkolnym Konkursie Plastycznym, a jego wspaniała praca została nagrodzona. Świętowaliśmy również 10-lecie Święceń Kapłańskich naszego Księdza katechety Piotra Porady, z tej okazji przygotowaliśmy wspaniałą niespodziankę oraz laurki. Wspaniała pogoda sprzyjała częstym spacerom oraz zabawom na świeżym powietrzu na naszym przedszkolnym placu zabaw. Wybraliśmy się również na Majówkę do pobliskiego kościoła, gdzie z Ks. Piotrem oraz naszymi Paniami modliliśmy się do Matki Bożej o potrzebne łaski. Pod koniec miesiąca odbył się w naszym przedszkolu teatrzyk „Calineczka”

Powrót

© 2022 malebetlejem.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM