ikona domek Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a    ikona telefon Sekretariat: 579 470 870

ikona telefon facebook/male.betlejem

Wrzesień w grupie młodszej

Opublikowane: 30 września 2023

 Przyszedł wrzesień, a wraz z nim w przedszkolu znów zrobiło się gwarno i wesoło. Przedszkolaki witały nowych kolegów, którzy dołączyli do naszej przedszkolnej rodziny. Był to czas , w którym poznawaliśmy siebie, zasady panujące w naszym przedszkolu oraz okolicę. Pogoda sprzyjała spacerom i zabawom na przedszkolnym placu zabaw. Robiliśmy pierwsze prace plastyczne, zaczęliśmy naukę czytania metodą Glenna Domana a także doskonaliliśmy bardzo ważną umiejętność, czyli sprawność ręki poprzez rysowanie, wycinanie, wyklejanie plasteliną, przyklejanie. Bliżej poznaliśmy tez Bł. Rodzinę Ulmów , której beatyfikacja odbyła się 10 września w niedalekiej Markowej. Świętowaliśmy Dzień Kropki, poznając swoje talenty i zainteresowania. Udało nam się też pojechać do Straży Pożarnej by tam bliżej poznać odważną i odpowiedzialną pracę strażaków. Dzień Przedszkolaka minął nam bardzo radośnie. Malowanie twarzy, zabawy i gry na świeżym powietrzu i ordery Super Przedszkolaka sprawiły, że na twarzy Maluchów gościło zadowolenie i uśmiech. Poznaliśmy też zasady ruchu drogowego, które wykorzystywaliśmy w praktyce na naszych spacerach. W ostatnią niedzielę września wspólnie spotkaliśmy się na Mszy Świętej aby zawierzyć Panu Bogu nas samych i cały kolejny rok, który spędzimy w przedszkolu. Z okazji Międzynarodowego Dnia Jabłka przedszkolaki upiekły pyszną szarlotkę i same zrobiły sok jabłkowy. Wrzesień minął nam  bardzo miło i przyjemnie.

Powrót

© 2022 malebetlejem.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM