Wizyta Świętego Mikołaja – 07.12.2023 r.

Opublikowane: 07 grudnia 2023

Dnia 07 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość- Święty Mikołaj.

Wszystkie przedszkolaki  bardzo przeżywały to spotkanie. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Każde dziecko złożyło obietnice, iż kolejny rok będzie grzeczne i posłuszne. Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego. Przedszkolaki dostały również prezent dla całego przedszkola- ścieżkę sensoryczną, kolorowe piłeczki oraz deski do balansowania, które posłużą nam do zajęć i ćwiczeń.

Na zakończenie, by podziękować Świętemu  dzieci wręczyły drobny upominek i specjalnie przygotowane drzewko z odciśniętymi paluszkami każdego z dzieci .

W ten dzień udało nam się również wykonać cudowną, mikołajową sesję fotograficzną.