Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 08.12.2023 r.

Opublikowane: 08 grudnia 2023

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny udaliśmy się do przedszkola „Mały Nazaret” aby wspólnie uczestniczyć we Mszy Świętej odprawianej przez księdza Jakuba i księdza Roberta w intencji Rodziców, dzieci, pracowników przedszkola oraz przedsiębiorstwa społecznego Tabgha. Po Mszy Świętej dokonano ponownego Aktu Zawierzenia Maryi. Dzieci pięknie włączyły się w śpiew pieśni adwentowych. Na zakończenie każdy otrzymał z rąk Pani Dyrektor Cudowny Medalik aby przypominał nam o powołaniu do świętości, którym zostaliśmy obdarowani a także wyrażał nasze oddanie i zawierzenie Niepokalanej.