ikona domek Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a    ikona telefon Sekretariat: 579 470 870

ikona telefon facebook/male.betlejem

Styczeń w grupie starszej

Opublikowane: 31 stycznia 2024

Za nami pierwszy miesiąc Nowego Roku, który miło upłynął nam na zajęciach dydaktycznych, na wspólnej zabawie, spacerach i przygotowaniach do jasełek, które zadedykowaliśmy babciom i dziadziom z okazji ich święta.  W tym czasie rozmawialiśmy o roli dziadków w życiu każdego dziecka. . Przygotowaliśmy portrety babć i dziadziów oraz laurki z okazji ich święta. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, które wzbogaciły ich wiedzę, rozwijały zdolności i umiejętności. Poznały nowe litery i cyfry. Nie mogło zabraknąć również wspólnych spacerów na świeżym powietrzu, podczas których obserwowaliśmy otaczającą nas przyrodę. W naszym przedszkolu odbyła się wizyta duszpasterska, podczas której ks. Robert pobłogosławił nas i całe przedszkole. Na pamiątkę otrzymaliśmy piękne obrazki. Dopełnieniem spotkania było wspólne kolędowanie. Do naszego przedszkola zawitał Teatrzyk  ze spektaklem ,,O rybaku i złotej rybce”. W ostatni dzień miesiąca odbył się bal karnawałowy.

Powrót

© 2022 malebetlejem.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM