Zabawa karnawałowa – 31.01.2024 r.

Opublikowane: 31 stycznia 2024

„W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się”.
    Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 31 stycznia również w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w księżniczki, wróżki, piratów czy policjantów. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cała zabawa karnawałowa przebiegała w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczyła niezapomnianych wrażeń. W trakcie karnawałowych szaleństw był czas na  słodką przekąskę, jak również na pamiątkowe zdjęcia.