Dzisiaj, całe nasze przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Przypadające na jutrzejszy dzień -Walentynki to przecież nie tylko dzień zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi. Przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowej bo serduszkowej sesji zdjęciowej .



















Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a
Sekretariat: 579 470 870
facebook/male.betlejem