ikona domek Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a    ikona telefon Sekretariat: 579 470 870

ikona telefon facebook/male.betlejem

Wielki Czwartek- życzenia dla kapłanów – 28.03.2024 r.

Opublikowane: 28 marca 2024

Wielki Czwartek to chwila zadumy nad rozpoczynającą się wkrótce Męką i Drogą Krzyżową naszego Pana Jezusa Chrystusa. To jednak również chwila radości i wdzięczności- za dar Eucharystii i dar Kapłaństwa. Dziś odwiedzili nas kapłani z naszej parafii, którym przedszkolaki złożyły piękne życzenia i podziękowały za ich posługę kapłańską. Dzieci dostały zaś słodki upominek oraz zagadki biblijne- nagrodę za udział w konkursie zorganizowanym przez ks.Roberta. Następnie udaliśmy się do kościoła aby złożyć kwiaty-symbol serc naszych przedszkolaków, które będą dekoracją przy Bożym Grobie.

Powrót

© 2022 malebetlejem.edu.pl

Realizacja: PROKRIS.COM