ikona domek Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a    ikona telefon Sekretariat: 579 470 870

ikona telefon facebook/male.betlejem

Poznajemy las-Dolina Hołubli – 10.05.2024r.

Opublikowane: 13 maja 2024

W piątkowy poranek przedszkolaki pojechały do Doliny Hołubli. Ścieżka po której przeszły znajduje się w leśnictwie Wapowce w malowniczej dolinie potoku Hołubla. Początek i koniec ścieżki to „zielona klasa”. Panie z Nadleśnictwa opowiedziały dzieciom o zasadach zachowania się w lesie, o jego zasobach i ochronie. Przedszkolaki dostały również zadanie aby odnaleźć skarby z lasu, z którym poradziły sobie wspaniale. Po powrocie na „zieloną klasę”, za wykonanie zadania przedszkolaki zrobiły pamiątkowe magnesy, przespacerowały się po leśnej ścieżce zmysłów, zagrały na dendrofonie a także popodglądały owady w ich hotelu. Wyjazd sprawił wiele radości naszym przedszkolakom i choć niektórzy byli troszeczkę zmęczeni to jednomyślnie stwierdzili, że z chęcią powtórzą taki wyjazd.