Dziś w naszym przedszkolu mieliśmy ogromną przyjemność gościć Panią Basię z Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu, która zabrała nasze przedszkolaki w niezwykłą podróż.
Rozmawialiśmy o Ziemi, o tym jak bardzo jest piękna, ale też jak bardzo potrzebuje naszej troski i ochrony. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem odkrywały, jak mogą dbać o środowisko już teraz – małymi, ale bardzo ważnymi krokami.
Szczególne emocje wzbudził teatrzyk kamishibai ” Na tropie śmieciowego potwora” – historia, która poruszyła serca i pobudziła wyobraźnię. Było trochę śmiechu, trochę zadumy… i dużo ważnych wniosków.
Na zakończenie stworzyliśmy wspólnie pracę plastyczną – pełną kolorów, pomysłów i dziecięcej kreatywności.
Dziękujemy za wizytę!




Przemyśl, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 9a
Sekretariat: 579 470 870
facebook/male.betlejem